Pravidlá poskytovania refundácií

Máme 30-dňovú politiku vrátenia tovaru, čo znamená, že máte 30 dní od prijatia vašej položky, aby ste požiadali o vrátenie.

Ak chcete mať nárok na vrátenie, vaša položka musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, nenosená alebo nepoužitá, s visačkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať účtenku alebo doklad o kúpe.

Pre začatie vrátenia nás môžete kontaktovať na info@deocrystal.sk. Upozorňujeme, že vratky je potrebné zaslať na adresu: Slovenských Dobrovoľníkov 30, 010 03 Žilina.

Ak bude vaše vrátenie prijaté, pošleme vám prepravný štítok na vrátenie spolu s pokynmi, ako a kam poslať váš balík. Položky zaslané späť k nám bez predchádzajúcej žiadosti o vrátenie nebudú akceptované.

V prípade akýchkoľvek otázok o vrátení nás môžete kedykoľvek kontaktovať na adrese info@deocrystal.sk.

Škody a problémy Skontrolujte si svoju objednávku po prijatí a okamžite nás kontaktujte, ak je položka chybná, poškodená alebo ak dostanete nesprávnu položku, aby sme mohli problém vyhodnotiť a opraviť.

Výnimky / nevratné položky Niektoré typy položiek nie je možné vrátiť, napríklad tovar podliehajúci skaze (napríklad potraviny, kvety alebo rastliny), produkty na mieru (napríklad špeciálne objednávky alebo personalizované položky) a tovar osobnej starostlivosti (napríklad kozmetické produkty).

Neakceptujeme ani vrátenie nebezpečných materiálov, horľavých kvapalín alebo plynov. Ak máte otázky alebo obavy týkajúce sa konkrétnej položky, kontaktujte nás. Žiaľ, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru vo výpredaji alebo darčekových kariet.

Výmeny Najrýchlejší spôsob, ako zabezpečiť, aby ste dostali to, čo chcete, je vrátiť položku, ktorú máte, a po prijatí vrátenia uskutočniť samostatný nákup novej položky.

Európska únia 14-dňová lehota na rozmyslenie Bez ohľadu na vyššie uvedené, ak je tovar zasielaný do Európskej únie, máte právo zrušiť alebo vrátiť svoju objednávku do 14 dní, a to z akéhokoľvek dôvodu a bez udania dôvodu.

Ako je uvedené vyššie, vaša položka musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, nenosená alebo nepoužitá, s visačkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať účtenku alebo doklad o kúpe.

Vrátenie peňazí Keď dostaneme a skontrolujeme váš návrat, upozorníme vás a dáme vám vedieť, či bola refundácia schválená alebo nie. Po schválení vám budú peniaze automaticky vrátené na váš pôvodný spôsob platby do 10 pracovných dní. Pamätajte, že spracovanie a odoslanie vrátenia prostriedkov vašej banke alebo spoločnosti, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže istý čas trvať. Ak od schválenia vrátenia tovaru uplynulo viac ako 15 pracovných dní, kontaktujte nás na info@deocrystal.sk.